Шановні волонтери !

Дата: 04.12.2020 14:27

Фото без опису        Щиро вітаю вас із Міжнародним днем волонтера, який відзначається в усьому світі 5 грудня.

Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Волонтери – це патріоти, які підтримують українських військових, медики, які рятують життя, люди, які віддають всі свої заощадження на лікування поранених та хворих, діти, які зігрівають захисників листами, малюнками, цукерками та улюбленими іграшками. Це пенсіонери і студенти, що віддають останні копійки аби допомогти військовим, люди, які забезпечують продуктами харчування та усім необхідним  тих, хто цього потребує, рятівники тварин.

Переконана – кожен житель нашого краю, вніс часточку себе, своєї душі і праці, аби комусь допомогти. Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність та безкорисливість.

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю  оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Голова Скадовської районної державної адміністарції Світлана Покутня