В центрі уваги - боротьба з COVID-19

Дата: 08.12.2020 16:24

Фото без опису    07 грудня 2020 голова Скадовської райдержадміністрації Світлана Покутня провела робочу нараду за участю голови Скадовської райради Соловйова В.О., голови Скадовської міської ради Яковлева О.Ю. з питань забезпечення альтернативного джерела енергоживлення для Скадовської ЦРЛ.

Сьогодні районна лікарня є базовою по лікуванню хворих на КОВІД для жителів Скадовського та Каланчацького районів, ліжковий фонд збільшено до 132 одиниць за рахунок перепрофілювання терапевтичного, педіатричного та неврологічного відділень. Використовуються кисневі концентратори та централізоване подання кисню до ліжок. Завершуються будівельні роботи по приймальному відділенню та розпочинається робота по будівництву кисневої станції на території лікарні. За доповіддю головного лікаря Руденка К.В. значно виросла потреба в додаткових одиницях енергоживлення. Вразі відключення енергопостачання при форс-мажорних обставинах наявний ресурс дизель-генератора не зможе забезпечити повну потребу. За результатами наради вироблено шляхи вирішення наявної проблеми.