02 Травня, 2018 р., 14:59
                             1 травня делегація Скадовського району прийняла участь у відкритті туристичного сезону на Кам'янській січі. Данний захід проходить третій рік поспіль за підтримки голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.
02 Травня, 2018 р., 14:11
                             29 квітня 1918 року відбулася надзвичайно важлива історична подія в історії українського флоту. Спираючись на рішення делегатів корабельних команд і настрої українських моряків та офіцерів, весь Чорноморський флот був проголошений флотом УНР і видано наказ урочисто підняти українські прапори.
02 Травня, 2018 р., 13:41
 Талановитий, яскравий, досвідчений народний ансамбиль народної пісні «Радість» 27 квітня 2018 року відсвяткував 10 років з дня свого заснування.
27 Квітня, 2018 р., 09:52
                           26 квітня 2018 року в читальній залі комунального закладу «Скадовська центральна бібліотечна система» відбулися меморіальні заходи до 32-ї річниці Дня Чорнобильської трагедії.
27 Квітня, 2018 р., 09:47
                     25 квітня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації на якому розглядалися найбільш актуальні питання життєдіяльності Скадовського району. На засідання були запрошено членів колегії, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, голів місцевих рад району.
26 Квітня, 2018 р., 16:44
                                                                                                                                                             Щороку Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають 28 квітня, цього року він проходить під девізом «Захищене і здорове покоління».
24 Квітня, 2018 р., 10:49
                                20 квітня 2018 року за дорученням голови Скадовської районної державної адміністрації Віктора Турика керівник апарату Скадовської РДА Андрій Кириченко разом з керівництвом обласної державної адміністрації, а саме радником голови Херсонської ОДА Гавришем Павлом Олександровичем, зустрічав учасників Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
23 Квітня, 2018 р., 09:06
                               20 квітня 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Турика В.А. в залі засідань районної державної адміністрації за участю керівників силових структур, військового комісаріату, прикордонної служби, служби з надзвичайних ситуацій, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та інспекторів військово облікового столу (надалі ВОС) відбулось розширене засідання Ради оборони Скадовського району.
20 Квітня, 2018 р., 14:06
Президент Петро Порошенко заявляє, що питання надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві виходить за межі суто церковних справ. «Йдеться про наше остаточне унезалежнення від Москви. Тут не лише релігія, тут – геополітика. А для мене справа утвердження незалежної помісної Церкви – такої ж ваги, як вже здобуті безвіз та Угода про асоціацію з Євросоюзом», - підкреслив Петро Порошенко.