25 Травня, 2018 р., 11:39
                  Оздоровчі заклади Скадовського району активно готуються до курортного сезону 2018 року та докладають зусиль для забезпечення максимального повноцінного, ефективного оздоровлення та відпочинку.
21 Травня, 2018 р., 14:50
                   Щовесни в травні Скадовська громада вітає юні обдарування: талановитих, ерудованих, успішних та креативних здобувачів освіти району.
21 Травня, 2018 р., 14:32
                          18 травня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика в залі засідань районної державної адміністрації відбулася нарада щодо можливого працевлаштування молодих осіб до патрульної поліції  для патрулювання на території Херсонської області в курортних прикордонних регіонах і, перш за все, на території саме Скадовського району.
21 Травня, 2018 р., 14:22
                   Щорічно 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв. Ніч музеїв – це довгоочікувана подія в європейському культурному житті. Уперше двері музеїв відчинилися в нічний час у Берліні в 1997 році. Відтоді географія і масштаби заходу постійно розширяються. Саме ця міжнародна акція дозволяє оглянути музейні експозиції після заходу сонця і майже до ранку.
17 Травня, 2018 р., 11:31
                           Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. Сьогодні вишиванка стала символом відродження національної самосвідомості, духовності та почуття власної гідності. Саме вишиванка об'єднує українців по всьому світу.
16 Травня, 2018 р., 09:52
                    Сьогодні, 15 травня, відзначається найсімейніше свято нашого часу - Міжнародний день сім'ї. Засноване в 1993 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, воно швидко знайшло своїх прихильників по всьому світу. Адже саме сім'я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.
14 Травня, 2018 р., 16:50
                          З 11 по 13 травня 2018 року у великій залі РБК імені Т.Г. Шевченка тривав XVIIІ всеукраїнський конкурс дитячо-юнацького джазу «Джаз над морем 2018». Цього року три фестивальні дні зібрали понад 200 учасників з Києва, Черкас, Арцизу (Одеська обл..), Одеси, Чернігова, Кривого Рогу, Дніпра, Херсону, Скадовська та інших міст.
14 Травня, 2018 р., 10:33
                        11-12 травня 2018 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи та районного будинку культури відбулася спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Скадовського району. Такі змагання встигли стати досить популярними і довели, що державна служба потребує як збалансованого робочого графіку, так і активного відпочинку.
11 Травня, 2018 р., 16:09
                  Один раз на рік проходить спартакіада державних службовців і працівники державних установ Скадовського району залишають свої робочі кабінети, одягають спортивну форму та грають у спортивні ігри.
10 Травня, 2018 р., 10:51
                 День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — державне свято в Україні, який офіційно відзначають 9 травня, розпочинаючи зі 2016-го року згідно проекту закону України № 2539 "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років".