МАРАФОН ЗДОРОВИХ ЗВИЧОК: ГУЛЯЮ НАДВОРІ

Дата: 07.12.2020 14:22

Виходь щодня на вулицю — прогулятися, побігати чи зробити кілька простих вправ. Не забувай дотримуватися фізичної дистанції. А прогулянки в наші морозні дні мають ще більше неочікуваних переваг.

? Прогулянки в холодну пору допомагають спалювати більше калорій. Увесь секрет у коричневій жировій тканині, що відповідає за вироблення тепла в організмі через її спалювання. Активізувати її можливо якраз в умовах низької навколишньої температури. Таким чином, чим більш фізично активні ми надворі в холодну пору, тим більше спалюємо калорій.

? Інше дослідження показало, що регулярні фізичні вправи на вулиці можуть зменшити ризик смерті від серцево-судинних захворювань на 27%. Заняття в холодну погоду є викликом для організму, а тому зміцнюють серця. Однак людям з проблемами серця слід бути обережними.

? Щоденні прогулянки надворі також допомагають знизити рівень стресу і тривожності, покращити якість сну, краще концентруватися і стимулювати креативність.

Слідкуй за марафоном здорових звичок #ЗдороваУкраїна і роби разом із нами щодня маленькі кроки для свого здоров'я.

#ЖивуЗдорово