03 Вересня, 2018 р., 17:21
                                 Щорічно в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.
01 Вересня, 2018 р., 16:51
                                          31 серпня 2018 року в актовому залі районної державної адміністрації під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Чабана та голови райдержадміністрації Віктора Турика відбулася нарада з питань організації проведення військових тактичних навчань 124-ої окремої бригади територіальної оборони на території Скадовського району.
01 Вересня, 2018 р., 16:48
                    Пролетіло жарке літо, час відпусток, час відпочинку, час, якого так чекали і який так швидко минає. Тож напередодні початку нового навчального року вчителі Скадовського району підбили підсумки минулого 2017/2018 навчального року та поставили нові завдання на 2018/2019 навчальний рік і, що не менш важливо – налаштувалися на головну освітянську місію – творити людину – особистість – майбутнє нашої держави.
23 Серпня, 2018 р., 15:09
                                 23 серпня 2018 року в м. Скадовську відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності, участь у яких взяли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, районних підприємств, установ, організацій, військовослужбовці Збройних Сил України, жителі та гості міста, ЗМІ.
23 Серпня, 2018 р., 12:01
                 Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення. Саме ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.
22 Серпня, 2018 р., 17:19
                              22 серпня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, на яке було запрошено членів колегії, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, голів місцевих рад, керівників підприємств, установ та організацій району, депутатів районної ради, ЗМІ.
22 Серпня, 2018 р., 17:15
                              24 серпня 2018 року народ України відзначатиме найважливіше свято нашої Держави - День Незалежності. Саме Незалежність України дає можливість кожному з нас стати справжнім господарем своєї землі. Турбота про людей похилого віку, видатних людей, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю – конституційний обов’язок нашої Держави. Вже стало доброю традицією, що голова районної державної адміністрації разом із керівництвом районної ради  напередодні державних свят відвідує вдома тих, хто пройшов нелегкі життєві і воєнні дороги та своєю багаторічною працею створював нашу країну.
20 Серпня, 2018 р., 16:57
                 20 серпня 2018 року на спортивному майданчику для пляжних видів спорту пансіонату «Енергія» відбулося урочисте відкриття  турніру з пляжного гандболу пам’яті тренера Скадовського філіалу ХВУФК Сергія Миколайовича Заінчковського.
17 Серпня, 2018 р., 14:03
     23 серпня вся Україна відзначає День Державного Прапора України, а 24 серпня – головне державне свято – День Незалежності України. Аби святкування в нашому районі пройшли гідно і організовано — підготовку до цих свят розпочато заздалегідь.
17 Серпня, 2018 р., 14:00
   Одним з головних елементів реалізації державної політики на регіональному рівні є вжиття дієвих заходів щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств Скадовського району, легалізації найманої праці та дотриманням своєчасної не менше визначеним  законодавством рівня заробітної плати. Органами виконавчої влади району приділяється велика увага питанням соціально -економічного розвитку району, захисту та дотриманню трудових прав працівників. Дані питання знаходиться на постійному контролі голови обласної адміністрації Андрія Гордєєва та голови районної державної адміністрації Віктора Турика.