Закривайтесь маскою, а не в собі!

Дата: 15.12.2020 13:08

Фото без опису    Скадовська районна державна адміністрація доводить до відома громадян, що  Міжнародна організація з міграції (МОМ) запустила безкоштовну гарячу лінію емоційної підтримки за номером 0-800-211-444.

Тут працюють кваліфіковані психологи, які готові допомогти членам громад впоратися із психологічними проблемами, що виникають у результаті та посилюються пандемією COVID-19.

Психічне здоров’я в період пандемії COVID-19 піддається значним психоемоційним навантаженням через те, що:

– є загроза життю і здоров’ю;

– є невизначеність ситуації (незрозуміло, коли і чим вона закінчиться);

– є відсутність однозначної, збалансованої інформації, і це, власне, і викликає реакції напруги, тривоги і депресії.

Психологи консультують  людей будь-якого віку та зберігають конфіденційність.

Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України безкоштовні.

Гаряча лінія емоційної підтримки працює з 9:00 до 18:00 в робочі дні та з 10:00 по 17:00 у вихідні.