Про стан підготовки району до ускладнення погодних умов в зимовий період 2020/21 років.

Дата: 17.12.2020 16:13

17 грудня 2020 року в районній державній адміністрації на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 листопада 2020 року № 831 «Про посилення в області пожежної та техногенної безпеки в осінньо-зимовий період 2020/21 року» була проведена нарада з підготовки району до ускладнення погодних умов в зимовий період 2020/21 років під головуванням голови районної державної адміністрації  Покутньої С.О.

На нараді були присутні  заступник голови Скадовської міської ради Афанасіаді Д.М, начальник Скадовського районного сектору Головного управління ДСНС України у Херсонській області Турченко Д.І., керівники міських комунальних підприємств «Очисні споруди» та «Водне господарство», представник Скадовського районного енергозбуту і електричних мереж ПАТ "ЕК "Херсонобленерго". керівник Скадовської експлуатаційної дільниці БУВР Нижнього Дніпра.

До присутніх було доведено комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період 2020/21 роки в Скадовському районі, затверджений районною комісію ТЕБ і НС від 20 жовтня 2020 року № 38, і зроблений аналіз стану його виконання відповідальними виконавцями.

Присутні на нараді  керівники доповіли про стан готовності до ускладнення погодних умов в зимовий період 2020/21 років, наявність спеціальної техніки, матеріалів для посипання доріг та спеціальних реагентів, резерву пально-мастильних матеріалів.

За інформацією керівників підприємств станом на 17 грудня 2020 року в міському комунальному господарстві «Очисні споруди» є в наявності 4 технічні засоби для проведення запобіжних заходів  і виконання робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, 19.4 т піску та 3 т солі; в філії «Скадовський райавтодор» - 13 одиниць спеціальної техніки, 148 т технічної солі та 97 т протиожиледних матеріалів. Резерв пально-мастильних матеріалів є в наявності лише у деяких підприємств.

За результатами наради було надано доручення  головам територіальних громад району, керівникам підприємств забезпечити виконання комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період 2020/21 роки в Скадовському районі.