Херсонська область

Спільні дії під час перехідного періоду

Переглядів: 148

Сьогодні голова Скадовської РДА Світлана Покутня за участі голови Скадовської райради Соловйова В.О. провела ряд координаційних  нарад із головами новостворених громад: Скадовської міської ради Яковлєвим О.Ю., Лазурненської селищної ради Бєліком С.Я., Новомиколаївської сільської ради  Гулим П.І. з питань децентралізації  та формування мережі бюджетних установ в умовах перехідного періоду.

Разом із керівниками  було розглянуто окремо по галузям  функціонування в нових умовах закладів охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Обговорено необхідність створення служб у справах дітей при територіальних громадах. Скоординовано дії по створенню ЦНАПів,  напрацьована дорожня карта по організації надання соціальних послуг та  роботі соціальних працівників.