09 Лютого, 2021 р., 16:08
      На цьому наголосив Херсонський міський голова Ігор Колихаєв під час спільного пресбрифінгу з т.в.о.голови облдержадміністрації Сергієм Козирем щодо підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України.
09 Лютого, 2021 р., 12:04
     З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.
08 Лютого, 2021 р., 15:19
        Херсонською обласною державною адміністрацією спільно з Херсонською обласною радою, Херсонською міською радою, громадськістю, учасниками антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил та родинами загиблих Героїв прийнято рішення про модернізацію Алеї Героїв Незалежної України та реконструкцію площі Свободи в обласному центрі.
08 Лютого, 2021 р., 14:59
         Станом на 08 лютого 2021 року на 9-00 годину всього інфікованих на COVID-19 в районі з початку пандемії – 627 осіб. За вихідні захворіло 7 осіб (серед них  дітей немає).
08 Лютого, 2021 р., 14:33
          Районною державною адміністрацією вживаються заходи для забезпечення соціального захисту, надання медичної допомоги, адаптації та реабілітації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей.
08 Лютого, 2021 р., 13:50
        У питанні протидії пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 Україні є чим пишатися, адже, попри серйозні проблеми в системі охорони здоров’я, вдалося зменшити кількість випадків захворювання та підвищити виплати медичним працівникам. Про це у своєму виступі на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» повідомив Президент Володимир Зеленський.
08 Лютого, 2021 р., 13:44
      Президент України Володимир Зеленський планує вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 разом з військовослужбовцями після того, як вакцину отримають українські медики. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам у межах форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді», що розпочався у Києві.
08 Лютого, 2021 р., 13:25
          Влада має здійснити низку заходів у боротьбі з поширенням коронавірусу в Україні, і проведення вакцинації від COVID-19 є одним з пріоритетів. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді».
08 Лютого, 2021 р., 13:20
    Напередодні 30-річчя незалежності України суспільство має розпочати великий діалог за участю влади, громадськості, міжнародних партнерів, експертів і науковців, мета якого – підбити попередні підсумки, відзначити успіхи та поставити амбітні цілі, щоб разом рухатися вперед.
08 Лютого, 2021 р., 10:11
     ПРОТОКОЛ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІД 05 ЛЮТОГО 2021 РОКУ № 2