Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало конкурсний відбір до Єврошкіл 2022

Дата: 02.02.2022 13:48
Кількість переглядів: 539

Фото без опису   Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року. 

 EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість старшокласникам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив. Проєкт виконується ГО "Молодіжна альтернатива", Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

У березні-травні 2022 року в рамках школи заплановано проведення 10 онлайн модулів. Кожен модуль включатиме:
1) лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;
2) відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;
3) онлайн-тест. Онлайн-навчання буде відбуватися з 15 березня до 31 травня 2022 Програма складається із 10 модулів 1. Відкриття. Відносини Україна-ЄС 2. Історія Європейського Союзу та його основні інституції 3. Європейські цінності
4. Екологія 5. Безпечний інтернет 6. М’які навички: навчання протягом життя
7. Навчання та волонтерство в Європейському Союзі
8. Медіаграмотність та дезінформація
9. Права дітей та підлітків в ЄС
10. Взаємовідносини Україна-Європейський Союз – можливості та перспективи.

Участь у програмі передбачає видачу сертифікатів. Для отримання сертифікату про успішне проходження курсу учасники мають повністю завершити як мінімум 8 (вісім) онлайн модулів з 10. Сертифікат буде містити інформацію про кількість годин і програму курсу. Активна співпраця з іншими учасниками та викладачами, тренерами є запорукою успішного проходження курсу та виходу в фінал! Хто може стати учасником «Єврошкіл» для школярів. Ми запрошуємо подаватися на конкурс громадян України - учнів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи) та цікавляться європейською інтеграцією, і бажають розширити свій світогляд.

Якщо ти маєш у своєму портфоліо зазначені нижче досягнення – це буде перевагою в конкурсному відборі:
- здобуття призових місць на учнівських олімпіадах, конкурсах, змаганнях протягом останніх 2 років;
- участь у діяльності євроклубу у школі або при бібліотеці для дітей та юнацтва;
- участь в іншій позакласній, позашкільній діяльності, яка стосується вивчення європейської історії, культури, цінностей тощо.

Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи:
1) відбір за заявкою
2) результати онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/, посилання буде надіслано після проходження першого туру відбору.

Участь у програмі повністю фінансується Представництвом ЄС в Україні.

Робочою мовою онлайн-модулів є українська.

Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн модулями, будуть запрошені на літню або зимову школу, яка відбудеться на базі одного з закладів вищої освіти України.

Для участі у конкурсі потрібно до 18.00, 07 березня 2022 заповнити анкету за наступним посиланням https://bit.ly/3JyKBSq


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора