Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 28.01.2022 14:09

Фото без опису   Станом на 09.00 годину 28 січня 2022 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 6924 особи.

З початку 2022 року на COVID-19 інфіковані 392 особи.

За минулу добу, 27 січня  2022 року, у районі виявлено 61 особу хвору  на COVID-19 (у тому числі 9 дітей ).

97 осіб побороли недугу. Померлих за минулу добу - 1 особа .

З початку пандемії померло 276 осіб. У 2022 році померло 6 осіб.

Під наглядом КНП «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 133 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 456 контактних осіб. У КНП «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 16 осіб з діагнозом COVID-19.

Скадовська ОТГ:

- з м. Скадовськ – 8 осіб

- с. Гостроподолянське, Красне,  Благодатне – по 1 особі

Каланчацька ОТГ:

- з с. Олексіївка, Бабенівка-2, Новоолександрівка,  Привілля – по 1 особі

Голопристанська ОТГ:

- з с. Новософіївка – 1 особа

У КНП «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні перебуває 6 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19. Під наглядом КНП «Голопристанський

центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває  43 особи  хворих на COVID-19 та 58 контактних осіб.

Під наглядом КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 67 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 278 контактних осіб.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!