Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 04.02.2022 13:20

Фото без опису   Станом на 09.00 годину 04 лютого 2022 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 7338 осіб.

З початку 2022 року на COVID-19 інфіковано 806 осіб. За минулу добу, 03 лютого 2022 року, у районі виявлено 148 осіб хворих на COVID-19 ( 17 дітей ). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 108 захворілих, з них 7 дітей, Голопристанський район - 19 хворих, з них 5 дітей, Каланчацький район - 21 хворий, з них 5 дітей.

136 осіб побороли недугу. Померлих за минулу добу немає.

З початку пандемії померло 279 осіб. У 2022 році померло 8 осіб.

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 303 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 336 контактних осіб.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 22 особи з діагнозом COVID-19 - 19 дорослих, 3 дітей (4 важкі, 18 середні):

Скадовський район:

- 7 жінок, 3 чоловіка, 1 дитина (м. Скадовськ)

- 1 жінка (с. Благодатне)

- 1 жінка (с. Новомиколаївка)

- 1 чоловік (с. Приморське)

- 1 чоловік (с. Антонівка)

- 1 дитина (с. Широке)

Каланчацька територіальна громада:

- 1 жінка (смт Каланчак)

- 1 чоловік (с. Бабенівка-2)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Новоолександрівка)

- 1 чоловік (с. Привілля)

- 1 дитина (смт Мирне)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 3 особи, виписаних 2 особи, померлих не було.

Станом на 04.02.2022 на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 5 хворих з пневмонією – 3 дорослих, 2 дітей (середні).

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 8 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19.

За інформацією комунального некомерційного підприємства Голопристанський

центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 68 осіб хворих на COVID-19 та 130 контактних осіб.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 167 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 473 контактні особи.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;– носіть захисну маску в громадських місцях;– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!