Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 31.01.2022 10:31

Фото без опису   Станом на 09.00 годину 31 січня 2022 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 7076 осіб.

З початку 2022 року на COVID-19 інфіковано 544 особи. За вихідні дні, 29 -30 січня 2022 року, у районі виявлено 152 особи хворі на COVID-19 (27 дітей ). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 104 захворілих, з них 11 дітей, Голопристанський район - 32 захворілих, з них 13 дітей, Каланчацький район - 16 захворілих з них 3 дітей.

99 осіб побороли недугу. Померлих за вихідні дні - 1 особа .

З початку пандемії померло 277 осіб. У 2022 році померло 7 осіб.

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 229 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 346 контактних осіб. У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 18 осіб з діагнозом COVID-19 – 13 дорослих, 5 дітей (2 важкі, 16 середні):

Скадовський район:

- 3 жінки, 2 чоловіка, 1 дитина (м. Скадовськ)

- 1 жінка (с. Гостроподолянське)

- 1 чоловік (с. Красне)

- 1 дитина (с. Благодатне)

- 1 жінка (с. Новомиколаївка)

- 1 чоловік (с. Приморське)

- 1 дитина (с. Петрівка)

Каланчацька територіальна громада:

- 1 чоловік (с. Бабенівка-2)

- 1 жінка, 1 чоловіік (с. Новоолександрівка)

- 1 чоловік (с. Привілля)

- 1 дитина (с.м.т. Мирне)

Голопристанська громада:

- 1 жінка (с. Новософіївка)

За 28-30.01.2022. госпіталізованих (підтверджених) 5 осіб, виписаних 2 особи, померлих 1 особа (жінка, Каланчацький р-н, с. Олексіївка).

Станом на 31.01.2022., 8.00. на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 3 хворих з пневмонією – діти (середні).

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 6 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський

центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 50 осіб хворих на COVID-19 та 67 контактних осіб.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 77 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 319 контактних осіб.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;– носіть захисну маску в громадських місцях;– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!