23 Лютого, 2021 р., 16:56
      Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура» розповів про інвестиції в модернізацію залізничного транспорту.
23 Лютого, 2021 р., 15:58
     Вантажний літак із вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield) приземлився в Україні. Він доставив першу партію в пів мільйона доз. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. «Зараз терміново розмитнюємо вантаж, і вакцина відразу поїде в регіони, аби ми почали робити щеплення згідно з першим етапом вакцинації», – прокоментував Міністр.
23 Лютого, 2021 р., 15:48
            Станом на 23 лютого 2021 року на 9-00 годину всього інфікованих на COVID-19 в районі з початку пандемії – 659 осіб. За минулу добу захворіла 1 людина (серед захворівших  дітей немає).
23 Лютого, 2021 р., 11:47
       Вчора, 22 лютого, Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.
22 Лютого, 2021 р., 15:22
     Реалізація Національної програми «Велике будівництво» допомогла зберегти в Україні близько 190 тисяч робочих місць під час обмежувальних заходів, пов’язаних з протидією пандемії COVID-19. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».
22 Лютого, 2021 р., 15:15
        Про це говорили під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура», участь у якому бере й т.в.о. голови Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир. Зокрема, Президент України Володимир Зеленський наголосив, що один із важливих напрямків розвитку транспортної інфраструктури - авіасполучення. Перш за все мова йде про програму розбудови регіональних аеропортів у 16 містах України.
22 Лютого, 2021 р., 15:10
    У рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура», участь у якому бере й т.в.о. голови Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир, обговорили важливість ухваленого нещодавно закону про концесію. Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, вже підписано дві концесійні угоди щодо порту Ольвія та порту Херсон. За його словами, це значні інвестиції у розвиток інфраструктури портів та великі надходження до державного бюджету.
22 Лютого, 2021 р., 14:45
      Станом на 22 лютого 2021 року на 9-00 годину всього інфікованих на COVID-19 в районі з початку пандемії – 658 осіб. За вихідні захворіло 7 осіб (серед них  дітей немає).
22 Лютого, 2021 р., 13:31
           Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» окреслив основні напрямки розвитку та розбудови інфраструктури для перетворення України на країну, комфортну для людей.
19 Лютого, 2021 р., 15:54
       У Скадовську 19 лютого 2021 року відзначають – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло сім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.