Безсмертя героїв Крут

Дата: 29.01.2022 06:09

Фото без опису 29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Це одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

Як і сучасні захисники нашої землі, «воїни світла», «кіборги» Донецького аеропорту, юні герої Крут завдяки неперевершеній мужності, героїзму та самопожертві стали одним із величних символів боротьби українського народу за незалежність.
Сьогодні історики стверджують: той жорстокий бій проти більшовицької армії на станції Крути фактично врятував молоду українську державність.  Адже завдяки йому вдалося досягнути військових стратегічних цілей, та зрештою, укласти Берестейський мирний договір, який означав міжнародне визнання української незалежності.
Але найголовнішим є те, що жертовний вчинок юнаків-патріотів сколихнув серця багатьох поколінь українців. Незламні духом герої Крут дали нащадкам безпрецедентний урок мужності та патріотизму, стали прикладом, гідним наслідування.
                           Вічна слава Героям, що віддали свої життя за волю України!