Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 23.11.2020 15:12

Фото без опису        Станом на 23 листопада 2020 року на 9-00 годину всього інфікованих на COVID-19 в районі з початку пандемії- 232 людей.

- 99 людей побороли недуг,

- 2 людини померли.

На самоізоляції під наглядом Комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги»  перебуває на амбулаторному лікуванні 119 осіб з позитивним результатом РНК-вірусу COVID -19 та 194 контактних.

В Комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна районна лікарня» на лікуванні перебуває 17 осіб хворих на COVID-19, із них:

Зі Скадовського району 12 осіб, а саме:

м. Скадовськ 10 осіб,

с. Широке – 1 жінка,

с. Новомиколаївка – 1 чоловік.

З Каланчацького району 5 осіб.

З 20 по 22 листопада 2020 року відібрано 89 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР,  проведено 24 дослідження методом ІФА.

Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Скадовський район  в  помаранчевій зоні.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!