20 Квітня, 2018 р., 08:35
Конкурс проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства в області, забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для фінансової підтримки інститутів громадянського суспільства відповідно до обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням Херсонської обласної ради від 23 грудня 2016 року № 303.
13 Квітня, 2018 р., 11:29
                    12 квітня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Ананійовича Турика відбулась розширена нарада з питань підготовки Скадовського району до оздоровчого сезону 2018 року. Участь у нараді взяли керівники та власники оздоровчих закладів міста та району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району, керівники обласних інстанцій. Нараду відкрив голова районної державної адміністрації Віктор Турик, який привітав присутніх із початком оздоровчого сезону та зазначив, що голова обласної райдержадміністрації Андрій Гордєєв наголошує, що пріоритетним напрямком розвитку Херсонської області є розвиток туристичної галузі. Очільник райдержадміністрації закцентував увагу на тому, що райдержадміністрація налаштована на співпрацю та допомогу закладам оздоровлення та відпочинку.
11 Квітня, 2018 р., 16:41
Згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 6 квітня 2018 року № 23-О директором Державного підприємства  «Скадовський морський торговельний порт» став Олексій Нікішенко.
11 Квітня, 2018 р., 10:00
   Напередодні Пасхи усі жителі Скадовського району змогли отримати символ Воскресіння Христового із самого Єрусалиму – Благодатний вогонь.
10 Квітня, 2018 р., 11:24
                          З метою поліпшення санітарного стану населених пунктів району, благоустрою міста, селища, сіл та прилеглих територій, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва від 19 березня 2018 року № 196 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» в населених пунктах області» та розпорядження голови районної державної адміністрації Віктора Турика від 30 березня 2018 року № 128 “Про проведення щорічної акції “За чисте довкілля” у населених пунктах Скадовського району” оголошено акцію “За чисте довкілля”.
06 Квітня, 2018 р., 11:37
Від імені голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, від Скадовської районної державної адміністрації та від себе особисто, вітаю Вас із Світлим Христовим Воскресінням!
05 Квітня, 2018 р., 08:27
Сьогодні 04 квітня 2018 року, напередодні Великодніх свят, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету з нагоди Великодніх свят.
03 Квітня, 2018 р., 15:47
З 28 по 30 березня 2018 року у Київі відбулась традиційна 24 Міжнародна туристична виставка Uitt 2018 "Україна – подорожі та туризм" - традиційна щорічна зустріч міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа - компаній, організацій, готелів, перевізників та медіа. Цього року у виставці взяли участь 366 компанії з 24-х країн світу та 37 міст та регіонів України.
29 Березня, 2018 р., 14:44
     28 березня делегація Скадовського району взяла участь у публічному звіті голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.
28 Березня, 2018 р., 09:44
                    27 березня в Скадовському районному будинку культури імені Т.Г. Шевченка відбулося урочисте зібрання  з нагоди 50-річчя від заснування дитячо-юнацької спортивної школи. Привітати колектив закладу, який виховав не одну плеяду талановитих спортсменів, прийшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, громадськість, ЗМІ, а також вдячні вихованців та ветерани спорту.