14 Липня, 2021 р., 16:55
      Все частіше громадяни України починають замислюватися про те, що такий засіб для пересування як автомобіль, є менш вигідним ніж двоколісні залізні коні, такі як скутери, мопеди, моторолери.

08 Липня, 2021 р., 14:14
Відділ «Скадовське бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

17 Червня, 2021 р., 17:43
     Одним із найважливіших прав дитини є право на утримання. Статтею 51 Конституції України та статтею 180 Сімейного кодексу України закріплено обов’язок батьків утримувати дітей до їхнього повноліття. Способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними (ч. 1 ст. 181 СК України).

07 Червня, 2021 р., 17:17
     На жаль, коли справа доходить до спадщини навіть найближчі родичі, можуть стати найзапеклішими ворогами. Оскільки кожен хоче забрати свою частинку і трохи ще тієї, що йому не належить.