16 Червня, 2021 р., 13:56
  У зв’язку з поширенням захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19 та з метою запобігання захворюваності, в  місті працює центр вакцинації від СOVID-19. Щеплення здійснюється вакциною «CORONA VAC»
14 Червня, 2021 р., 13:27
 Шановні донори, вітаю всіх вас зі святом!
11 Червня, 2021 р., 15:48
 З 11 по 13 червня 2021 року в м.Скадовськ на стадіоні пансіонату "Енергія" будуть проходити змагання Чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н., на цей час наше місто перетвориться на столицю пляжного гандболу серед юнаків.
11 Червня, 2021 р., 15:37
 11 червня 2021 року на базі ДП «ДГ Інституту рису НААН України» проведено День поля на якому була присутня перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Покутня.
11 Червня, 2021 р., 14:46
 11 червня 2021 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат за участю представників Скадовської районної державної адміністрації, Скадовської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Скадовського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області, прикордонної служби «Скадовськ» на території Скадовського центрального ринку  та на набережній м.Скадовськ проведено черговий рейд, в ході якого здійснено обстеження 59 суб’єктів господарювання та підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі та використовують працю найманих робітників.
11 Червня, 2021 р., 14:22
 10 червня у Генічеському районі на Херсонщині під патронатом Президента України та голів п’яти обласних державних адміністрацій розпочався I Міжнародний інвестиційний форум «Південна стратегія розвитку», метою якого є розбудова та соціально-економічний розвиток тимчасового прикордоння з Автономною Республікою Крим та реінтеграція трудових ресурсів і бізнесу.