05 Липня, 2021 р., 15:27
 Сьогодні питання вакцинації працівників оздоровчих закладів – одне з першочергових на порядку денному.
04 Липня, 2021 р., 12:33
 4 липня Україна відзначає День національної поліції України - чільної структури, завдання якої полягає у тому, аби самовідданно служити суспільству.
04 Липня, 2021 р., 11:43
  Славні морські традиції та найкращі риси характеру народжуються на флоті, роками міцніють і примножуються.
03 Липня, 2021 р., 21:07
     Напередодні професійного свята - Дня Національної поліції України у актовій залі Скадовського районного відділу ГУНП у Херсонській області відбулося вшанування кращих працівників відділу та поздоровлення особового складу.
02 Липня, 2021 р., 16:08
 Сьогодні своє професійне свято, згідно Указу Президента України від    25 червня 2020 року № 252/2020, відзначають працівники державної податкової служби, яка завжди була міцною ланкою в системі органів виконавчої влади, відігравала важливу роль в економічному та соціальному розвитку країни.
02 Липня, 2021 р., 15:11
 Навесні та влітку всім нам дуже подобається відпочивати на природі і, особливо, в лісі. Як свідчить багаторічний аналіз, основними причинами виникнення лісових пожеж є людський фактор — залишене багаття і сільськогосподарські підпали в суху спекотну погоду.
02 Липня, 2021 р., 08:53
 01 липня 2021 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої, за участю представників структурних підрозділів РДА, директора Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Катерини Андрющенко, начальника відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Олени Кожуковської, начальника Скадовської державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі Уляни Москалик, голови Каланчацької селищної ради Світлани Фоміної, заступника голови Скадовської територіальної громади Дмитра Афанасіаді проведено чергове засідання, де було розглянуто шляхи усунення заборгованості по заробітній платі перед працівниками підприємств району.