28 Травня, 2021 р., 18:49
    Вже вдруге у гостинному місті Скадовськ проходить фестиваль кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», який проводить громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини», за підтримки Британської Ради в рамках проєкту «Активні громадяни» та за сприяння Фонду «Об’єднання».
28 Травня, 2021 р., 17:00
 28 травня 2021 року робоча група з перевірки готовності до відкриття та функціонування закладів оздоровлення і відпочинку на території Скадовського району оглянула три заклади оздоровлення в селищі Лазурне та селі Красне, а саме: Пансіонат «Галичина»,спортивно оздоровчий табір «Чароїт» та  позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Крилатий».
28 Травня, 2021 р., 16:32
  На виконання рішення колегії Херсонської обласної державної адміністрації  від 10 березня 2021 № 7 «Про підготовку  та проведення в області курортно-туристичного сезону 2021 року», листів Міністерства охорони здоров’я України від 28 січня 2021 року № 26-04/2660/2-21 та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» від 09 лютого 2021року №28/672/21, відокремлений структурний підрозділ Скадовський міжрайонний відділ ДУ “Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України" розпочав здійснювати моніторингові дослідження морської води .
27 Травня, 2021 р., 17:33
    27 травня 2021 року робоча група з перевірки готовності до відкриття та функціонування закладів оздоровлення і відпочинку на території Скадовського району оглянула чотири  дитячих заклади оздоровлення та відпочинку в м.Скадовськ, а саме: позаміські заклади оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір ім.І.Голубця» та «Романтік», дитячі оздоровчі табори «Веселка» та «ім.Ю.О.Гагаріна».
26 Травня, 2021 р., 17:55
  Оздоровчі заклади Скадовського району активно готуються до курортного сезону 2021 року та докладають зусиль для забезпечення максимального повноцінного, ефективного оздоровлення та відпочинку.
26 Травня, 2021 р., 17:39
    25 травня 2021 року  під керівництвом начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Афанасьєвої Людмили Іванівни за участі заступника голови районної державної адміністрації  Головатої Валентини Андріївни, працівників служб у справах дітей обласної, районної державної адміністрації, відбулася зустріч за круглим столом з питання «Про забезпечення діяльності служб у справах дітей щодо захисту прав дітей», з надання методичної допомоги начальникам новостворених служб у справах дітей Скадовського району об’єднаних територіальних громад, на якій була скерована діяльність даних служб в напрямках соціального захисту прав дітей.
26 Травня, 2021 р., 09:13
    Про наповнення місцевих бюджетів територіальних громад району, оподаткування туристичному збору, земель, рухомого і нерухомого майна та алгоритм вибудови взаємин між ОТГ та представниками податкової служби – саме з цих питань надали консультації фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.