13 Січня, 2022 р., 16:34
  Сьогодні, 13 січня, українці святкують Щедрий вечір або Маланки, 14 січня приходить Старий Новий рік – свято Василя. Традиційно щороку у ці святкові дні у стінах районної державної адміністрації лунають колядки, щедрівки, народні обрядові пісні та щирі побажання на щасливий новий рік.
12 Січня, 2022 р., 14:41
   Один із найголовніших методів протидії поширення пандемії COVID-19 – вакцинація. В Україні загалом вже зроблено 29 млн щеплень. Понад 725 тис. доз вакцин використано на Херсонщині.
06 Січня, 2022 р., 12:57
    Дорогі жителі Скадовщини! Від щирого серця прийміть світлі побажання зі святом Різдва Христового!
06 Січня, 2022 р., 12:03
  05 січня поточного року під головуванням  голови районної державної адміністрації Михайла Павліша відбулося засідання  державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації, за участю голів територіальних громад району, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників сільськогосподарських підприємств району, які займаються вирощуванням свиней, керівника Скадовського кооперативного ринку.
05 Січня, 2022 р., 13:37
   В Україні змінили схеми використання різних вакцин для основного курсу щеплень від COVID-19, згідно з якими вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech тепер можна поєднувати з векторними (AstraZeneca) та мРНК-вакцинами (Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech).