08 Лютого, 2022 р., 19:33
   Сьогодні, 8 лютого, голова районної державної адміністрації Михайло Павліш взяв участь у  штабних тренуваннях з керівним складом органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області під керівництвом Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.
08 Лютого, 2022 р., 16:43
   Шановні жителі Херсонщини та гості нашого регіону!
08 Лютого, 2022 р., 08:54
   Сьогодні особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше нам потрібно володіти швидкими й точними даними про предмет діяльності. Причому своєчасність отримання потрібної інформації стає надзвичайно важливою. У цей час найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання всесвітньої комп'ютерної мережі Інтернет
07 Лютого, 2022 р., 13:05
  Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області
04 Лютого, 2022 р., 14:27
   04 лютого 2022 року на території ринку «Еверест» відбувся рейд робочої групи з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат за участю представників Скадовської районної державної адміністрації, Скадовської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Скадовського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.
02 Лютого, 2022 р., 14:02
  Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації спільно із Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ) мають наміри у лютому 2022 року забезпечити організацію навчання та підвищення кваліфікації «Туристичний гід Херсонської області».
02 Лютого, 2022 р., 13:48
   Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року.