14 Грудня, 2021 р., 14:47
   14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС – мужніх героїв, що протистояли нищівній загрозі та вчасно зупинили її зловісне розповсюдження.
13 Грудня, 2021 р., 15:09
  Що робити, якщо в повітрі відчувається різкий неприємний запах, дерева почали різко засихати, а на дахах будинків з’явився коричневий масляний наліт?
13 Грудня, 2021 р., 09:51
  Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво у Херсонській області протягом року запрацювало 7 нових комп’ютерних томографів.
10 Грудня, 2021 р., 18:37
  З нагоди Дня місцевого самоврядування Президент України Володимир Зеленський нагородив високими відзнаками кращих працівників установ, що забезпечують організаційну та виконавську роботу у радах, та лідерів місцевих громад.
10 Грудня, 2021 р., 17:15
  10 грудня голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш зустрівся з активістами громадських організацій Скадовської та Голопристанської ОТГ, які займаються питаннями підтримки та допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій.
10 Грудня, 2021 р., 13:16
   Діагноз гепатит — уже давно не вирок і українська система охорони здоров’я має великий досвід боротьби з ним. Пацієнти отримують сучасні ліки від гепатиту В і С повністю безоплатно. Такі медикаменти закуповує держава.
10 Грудня, 2021 р., 11:59
   Кір — небезпечне вкрай заразне вірусне захворювання, що поширюється дуже швидко. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені.
10 Грудня, 2021 р., 11:54
   Коли дифтерійна бактерія потрапляє в дихальну систему людини, вона виробляє токсин, який блокує синтез білка в клітинах, у результаті виникають тяжкі функціональні та структурні зміни, інколи несумісні з життям.