09 Березня, 2022 р., 16:00
   Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної - 2022: https://agrostatus.org/. Її мета - з’ясувати, які потреби мають аграрії для успішного старту посівної та допомогти ці потреби покрити за рахунок фондів коштів держави й міжнародної підтримки.
08 Березня, 2022 р., 10:20
   Дорогі жінки Скадовського району! У цей нелегкий час прийміть щирі вітання з нагоди прекрасного весняного свята – 8 Березня!
07 Березня, 2022 р., 20:19
   Уряд, на виконання доручення Президента Володимира Зеленського, сформував пакет рішень, які мають підтримати український бізнес під час війни.
07 Березня, 2022 р., 15:19
   Оператори #Vodafone, #Київстар, #lifecell разом із Міністерством цифрової трансформації України, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України, а також Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку запускають тестування національного роумінгу в Україні.
07 Березня, 2022 р., 13:04
    У додатку "Дія" стали доступними заявки на отримання 6,5 тисяч гривень допомоги від держави.
28 Лютого, 2022 р., 13:47
   З’явилося дуже багато повідомлень щодо  НЕПРИПУСТИМОЇ роботи продуктових магазинів на території всієї Херсонщини.  Керівництво магазинів, незважаючи на війну та тяжке становище в країні, самовільно підіймають ціни на 30% і навіть більше.
26 Лютого, 2022 р., 14:46
     "Якщо Бог існує, він носить форму ЗСУ"
26 Лютого, 2022 р., 08:33
   До уваги користувачів месенджерів! Будьте завбачливими і обережними при спілкуванні! Так, Центр отримав інформацію з авторитетних джерел, що месенджер WhatsApp прослуховується ворожими військами.
25 Лютого, 2022 р., 10:31
    Практичні поради, які можуть стати корисними в надзвичайних ситуаціях і під час війни – убезпечте себе і своє оточення від інформаційних загроз!