18 Лютого, 2022 р., 13:55
     Вдруге у Скадовську пройшла щорічна всесвітня тиха акція «Ангели пам’яті» на знак вшанування Героїв Небесної сотні, розстріляних 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.
17 Лютого, 2022 р., 16:02
    На виконання Закону України «Про захист рослин», постанови Кабінету Міністрів України від 18.09.1995 року № 746 «Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами»,
16 Лютого, 2022 р., 16:52
    До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності разом з партнерами запустив інформаційно-просвітницьку соціальну кампанію під гаслом "Небесній Сотні вдячні за свободу".
16 Лютого, 2022 р., 15:54
   Сьогодні, 16 лютого, разом з усією країною Скадовщина вперше відзначила День єднання. Державне свято започаткував Президент Володимир Зеленський з метою посилення консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз.
15 Лютого, 2022 р., 16:49
  Сьогодні, 15 лютого, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан, голова районної державної адміністрації Михайло Павліш взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам на Алеї Слави у Скадовську.
14 Лютого, 2022 р., 14:34
   Сьогодні Україна стоїть перед безпрецедентними викликами не лише в безпековій та економічній сферах, а й в інформаційному просторі. Фейки, залякування, агресивні новини, що нескінченним потоком ллються з екранів телевізорів, соціальних мереж та інформаційних видань, спрямовані на створення атмосфери страху, невпевненості та безвиході ситуації.