Шлях ветерана

Дата: 06.02.2024 11:07

Фото без опису

Шлях ветерана - це довгий та складний шлях адаптації після бойових дій та пережитого досвіду, це інтеграція в соціум, пошуки однодумців, це постійні пошуки себе, мільйони питань, на які необхідно знову шукати відповіді, це памʼять та спогади, які змінили назавжди, це сили для початку нового, це навчання, це спорт, це бізнес, це родина, це самореалізація.

Шлях ветерана насичений випробуваннями та викликами. І цивільне населення України має бути готовим пройти цей шлях разом із ветеранками й ветеранами, адже від нашої підтримки та співпраці один з одним залежить якісна інтеграція учасників і учасниць бойових дій у соціум.

Заради нашої безпеки вони віддають найцінніше – здоровʼя та час. Тож ми повинні допомогти їм пройти цей шлях ветерана, віддячуючи за ризики, роботу та захист.

Перший крок – повернення додому, усвідомлення нового життя. Наступні кроки – тільки разом!

Допомагаймо нашим захисникам і захисницям на їхньому Шляху ветерана.

Український ветеранський фонд Мінветеранів