29 Липня, 2021 р., 20:30
   Щеплюватись чи ні? З цим питанням ми звернулись до лікаря, який 45 років пропрацював в інфекційному відділенні районної лікарні Скадовського району, був його завідувачем, а також 6 років займав посаду головного лікаря Скадовського територіально-медичного об’єднання – Ващенка Володимира Васильовича.
29 Липня, 2021 р., 16:29
 З державного бюджету на безповоротній основі надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30 000 гривень за одну голову.
29 Липня, 2021 р., 11:41
 Так, вже зараз завершено заливку бетоном прогонової будови Е1Р.
29 Липня, 2021 р., 11:33
 Розв’язати проблему надання дошкільної освіти в мікрорайоні “Житлоселище” міста Херсон - мета реалізації проєкту з будівництва дитсадка на території ЗОШ №5 по вулиці Сухарній, 9/4.
29 Липня, 2021 р., 11:16
   На фото - тренувальне поле стадіону “Кристал” у Херсоні, реконструйоване в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.
29 Липня, 2021 р., 11:06
   Ще один результат реалізації програми Президента України “Велике будівництво” - відремонтований ясла-садок № 2 “Посмішка” у місті Гола Пристань.
29 Липня, 2021 р., 10:50
  У рамках програми Президента України “Велике будівництво” продовжується реконструкція Новозбур'ївської школи №1.
28 Липня, 2021 р., 17:09
 28 липня 2021 року, за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої та начальника Скадовської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області Уляни Москалик, робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат на території набережної міста Скадовськ проведено черговий рейд.
28 Липня, 2021 р., 15:51
 На Херсонщині в рамках Велике будівництво триває ремонт однієї з найзавантаженіших доріг регіону Т-04-03 Мар’янське – Берислав – /Р-47/, котра забезпечує транспортний зв’язок між Дніпропетровською та Херсонською областями.