07 Грудня, 2021 р., 08:57
   7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування - державне свято, що підкреслює значимість головного інструменту реалізації принципу  народовладдя.
06 Грудня, 2021 р., 16:15
  6 грудня народ України щиро вітає мужніх воїнів, які зі зброєю в руках стоять на варті нашої державності та незалежності.
06 Грудня, 2021 р., 16:12
   6 грудня в актовій залі Скадовської районної державної адміністрації панувала особливо тепла, щира атмосфера. Адже тут зібралися однодумці, колеги, друзі - самовіддані і небайдужі представники волонтерської спільноти району.
06 Грудня, 2021 р., 16:07
    6 грудня, напередодні відзначення державного свята - Дня місцевого самоврядування, голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш щиро привітав працівників установ, що забезпечують організаційну та виконавську роботу у радах місцевих громад.
06 Грудня, 2021 р., 08:59
     6 грудня відзначається День збройних сил України – захисників нашої незалежності.
05 Грудня, 2021 р., 08:39
  5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. У нинішньому році наша держава вперше приєдналася до цього свята, засвідчивши цим свою повагу та вдячність до людей, які самовіддано та щиро допомагають іншим у скрутних ситуаціях.
03 Грудня, 2021 р., 10:09
 3 грудня у світі визначено як Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата покликана привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.
02 Грудня, 2021 р., 16:12
   Хоч на календарі вже зима, однак тепла та сонячна погода ще дозволяє активно озеленювати територію населених пунктів району.