Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Фондом соціального страхування України профінансовані щомісячні страхові виплати за липень у повному обсязі

Дата: 16.08.2021 15:49
Кількість переглядів: 383

     Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

     Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній. Станом на 11 серпня 2021 року Скадовське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області завершило фінансування щомісячних страхових виплат за липень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 116 осіб. На це направлено 409,823 тисяч гривень.

     Середній розмір допомоги за підсумками семи  місяців 2021 року склав 3495,11 гривні.

     Загалом з січня по липень 2021 року відділенням нарахуванні щомісячні страхові виплати для потерпілих або членів їх сімей у разі смерті потерпілих на загальну суму  2838,027 тис. гривень.

     Нагадаємо, право на таку виплату настає з дня визначення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності. Розмір щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку. При цьому, максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму. Мінімальний розмір призначеної щомісячної страхової виплати потерпілому у перерахунку на 100% втрати професійної працездатності не може бути меншим за прожитковий мінімум.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора