18 Серпня, 2021 р., 16:56
                  18 серпня 2021 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат за участю начальна Cкадовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Олександра Захарченка та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Дмитра Афанасіаді здійснено обстеження всіх суб’єктів господарської діяльності які здійснюють діяльність на набережній міста Скадовська. Всього перевірено 59 об’єктів здійснення господарської діяльності, в тому числі 9 юридичних осіб, які використовують найману працю 31 людини та 50 фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю 135 найманих осіб.
18 Серпня, 2021 р., 14:39
11-річні брати-близнюки з с.Бехтери Скадовського району Роман та Марк Уришеви перемогли у конкурсі на кращий  відеоролик - привітання Україні з 30-річчям її Незалежності. Отож, як передбачалося умовами конкурсу, вони  та ще восьмеро дітей-переможців конкурсу з усієї України 24 серпня занесуть прапор держави на урочисте засідання  Верховної Ради України у день святкування вікопомної події.
17 Серпня, 2021 р., 16:51
16 та 17 серпня 2021 року робочою групою з питань обстеження закладів розміщення учасників та гостей Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» у 2021 році  під головуванням Світлани Покутньої, за участю спеціалістів районної державної адміністрації, начальника Скадовського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Олександра Захарченка, заступника начальника – начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Скадовського районного Управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській       області   Сергія Бойченка     проведено обстеження суб’єктів господарювання, які проводять діяльність в місцях розміщення  учасників та гостей Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» у місті Скадовськ, а саме:  готель «Адмірал», готель «Затишний», готель «Блек Сі», готель «Аркадія»,  готель «Моресон», готель «Лотос»,  готель «Амалія»,  готель «Азалія», готель «Амелія»,  готель «Лагуна», приватна садиба «Корнелія», готель «Ревьєра».
17 Серпня, 2021 р., 09:42
Скадовська районна державна адміністрація провела виїзну нараду, з приводу створення рекреаційної зони та заліснення земельних масивів. У Новомиколаївській ОТГ планують створити оздоровчо-рекреаційну зону, а лісівники Державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство»  освоять менш придатні земельні площі для потреб захисту природи. Розгляд цього важливого питання ініціював голова районної державної адміністрації Михайло Павліш у рамках екологічного проекту Президента України В.Зеленського «Зелена країна», що передбачає збільшення площі лісів за 10 років на 1 мільйон гектарів. Голова РДА підкреслив: працівники лісомисливського господарства передусім використають передані їм земельні масиви для висадки саджанців дерев, чим збільшать зелені масиви Скадовського району.
13 Серпня, 2021 р., 13:44
   Станом на 09.00 годину 13 серпня 2021 року в районі за минулу добу виявлено 4  особи хворих на COVID-19 .
13 Серпня, 2021 р., 11:57
 З початку пандемії в Україні від коронавірусу померли більше 53 тисячі осіб, серед них понад 1200 - жителі Херсонщини.