Скадовська Районна
Державна Адміністрація
Скадовський район, Херсонська область

Оголошення

      Шановні виборці Скадовського району !

                                                  

            Ще раз нагадуємо: 21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів.
            Просимо не зволікати з перевіркою своїх персональних даних у відділі ведення Державного реєстру виборців.

            Також нагадуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Для цього на сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) необхідно перейти у “Кабінет виборця” далі у розділ “Перевірка включення” та заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про себе. Власні данні (прізвище, ім’я, по-батькові) треба заповнити дуже уважно і виключно українською мовою. Отримавши на Вашу електрону пошту код підтвердження, необхідно ввести його у Вашому запиті для отримання відповіді.

            В разі відсутності виборця в Реєстрі, наполегливо просимо особисто звернутися до 15 липня 2019 року у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Скадовської районної державної адміністрації за адресою: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 34, каб. 15.

            При собі обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

            Ми працюємо:

робочі дні - з 8:00 до17:00 (обідня перерва з12:00 до 13:00),

вихідні дні - з 8:00 до16:00 (без обідньої перерви).

_________________________________________________________________________________________________________

“Особистий кабінет виборця”

 

            Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.

            Метою обробки персональних даних є надання відповіді на запит виборця про включення його до Державного реєстру виборців.

            Запрошуємо всіх бажаючих перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для цього навіть не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

            Для цього на сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) необхідно перейти у “Кабінет виборця” далі у розділ “Перевірка включення” та  заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про себе. Власні данні треба заповнити дуже уважно і виключно українською мовою. Отримавши на Вашу електрону пошту код підтвердження, необхідно ввести його у Вашому запиті для отримання відповіді.

            У випадку неспівпадіння персональних даних або виявлення неточностей та інших питань, пов’язаних із Державним реєстром виборців, наполегливо просимо особисто звернутися за адресою: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 34, каб. 15.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України. 

            Шановні виборці! Незважаючи на наявність чи відсутність виборів, Державний реєстр працює для Вас постійно! Це потрібно для того, щоб Ви завжди були у списках виборців та змогли здійснити своє конституційне право — право вибору!

Телефон для довідок 50133

 

__________________________________________________________________________________________________________

Скористайтесь виборчим правом, перебуваючи далеко від домівки!

 

   Відділ ведення Державного реєстру виборців Скадовської райдержадміністрації нагадує, що на виборах Президента України 31 березня 2019 року діятиме механізм тимчасової зміни місця голосування.

   Якщо Ви, шановний виборцю, достеменно знаєте, що 31 березня, тобто в день голосування, будете відсутні за своєю виборчою адресою — перебуватимете в гостях, у відрядженні, на навчанні, на роботі, тощо  —  щоб не втратити право обирати, зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців Скадовської райдержадміністрації або ж  там, де Ви будете перебувати в день голосування. У відділі перевірять Ваші персональні дані на відповідність паспортним даним, приймуть від Вас заяву, де Ви вкажете причину зміни місця голосування та адресу, де будете знаходитись. Далі Вам буде видано Посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, з яким Ви і підете на вибори на ту дільницю, яку вкажете. Нумерація даних Посвідчень єдина на всю Україну (наскрізна). Документ завіряється підписом та печаткою. А в списку виборців на дільниці, де Ви будете голосувати, навпроти Вашого прізвища буде вказано номер Посвідчення, дата його видачі та назва відділу, який його видав. Натомість у списках тієї дільниці, де Ви зареєстровані, Вашого прізвища не буде. Таким чином не можна буде проголосувати на будь-якій іншій дільниці або на кількох дільницях, або сфальсифікувати саме Посвідчення.

    Тож ще раз нагадаємо, що необхідно зробити для зміни місця голосування:

  • до 25 березня 2019 року прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців з паспортом та документом, який підтверджує необхідність Вашого перебування в день голосування не за місцем офіційної реєстрації;
  • написати у відділі заяву, в якій вказати причину зміни місця голосування, додавши до заяви підтверджуючий документ та адресу, де Ви будете перебувати в день голосування;
  • отримати Посвідчення про зміну місця голосування;
  • 31 березня прийти на виборчу дільницю, вказану у Посвідченні, та проголосувати.

  Чекаємо на Вас в приміщенні райдержадміністрації, на І поверсі, у кабінеті відділу ведення Державного реєстру виборців з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 16-ї години. 

 

 Телефон для довідок 5-01-33

______________________________________________________________________________________________________

 

 

Шановні скадовчани та мешканці району! Нашої з Вами допомоги потребує Кравченко Марія, якій лікарі встановили діагноз медулобластома мозочка із множинними метастазами в оболонки головного та спинного мозку. Марії необхідне коштовне лікування вартістю 13-14 тис. грн. на місяць.

Просимо всіх небайдужих надсилати кошти на рахунок матері Марії за реквізитами вказаними нижче.

 

Для поповнення у відділенні ПАТ КБ “ПриватБанк”, Вам необхідно повідомити операціоністу номер свого рахунку для поповнення: 4149499110843974.

 

Поповнення в інших українських банках:

ОДЕРЖУВАЧ - Кравченко Н.Ф.

РАХУНОК - 29244825509100

БАНК ОДЕРЖУВАЧА - ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», КИЇВ, УКРАЇНА

ЄДРПОУ одержувача - 14360570

ЄДРПОУ банку - 14360570

МФО - 305299

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ - 4149499110843974, КРАВЧЕНККО НІНА ФЕДОРІВНА, 2695210803

 

Кожна гривня яку ви надішлете стане кроком уперед до одужання Марії.