22 Січня, 2024 р., 09:14
Сьогодні, 22 січня Україна відзначає День Соборності.
08 Січня, 2024 р., 18:57
Не варто недооцінювати вплив ментального здоров'я на фізичне. Особливо він посилився під час війни, коли суттєво зросли навантаження на психіку кожного з нас. Зокрема й тому фахівці первинної ланки (серед них і сімейні лікарі) наразі навчаються за програмою ВООЗ mhGAP. Отримані знання дозволяють їм виявляти проблеми з ментальним здоров’ям, які також можуть вплинути на здоров’я фізичне. Слід пам’ятати, що сімейний лікар не замінить психолога, психотерапевта чи психіатра, але у разі потреби зможе надати пацієнту підтримку чи перенаправити до вузьких спеціалістів. Аби знайти лікаря з відповідною підготовкою у своєму регіоні:
06 Січня, 2024 р., 12:45
Щиро вітаю з Хрещенням Господнім!
04 Січня, 2024 р., 01:20
Коли втома накопичується, зникають мотивація, інтерес до роботи чи звичних справ, які до цього приносили задоволення, інколи навіть бажання спілкуватися з оточуючими.
31 Грудня, 2023 р., 14:42
Рекомендації розроблені в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?, яка ініційована першою леді Оленою Зеленською.
24 Грудня, 2023 р., 16:48
Щиро вітаю усіх християн зі Святим вечором та Різдвом Христовим!