Скадовська Районна
Державна Адміністрація

У місті Скадовську урочисто відзначили День захисника України

Дата створення: 16:17 15.10.2019, Переглядів: 59

11 жовтня 2019 року на площі біля районного будинку культури ім. Шевченка відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, який щорічно святкують 14 жовтня, зважаючи на історичні традиції вшанування українського війська. Крім того, цього дня також відзначається День Українського козацтва та свято Покрови, яке в українській історії тісно пов’язується із  захистом від ворогів. На заході були присутні представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району, волонтерських та громадських організацій, військовослужбовці військових частин, які дислокуються на території району, учасники антитерористичної операції, школярі, громадськість, ЗМІ.

Військова служба за контрактом – це почесно, вигідно, престижно !

Дата створення: 08:56 10.10.2019, Переглядів: 43

Військова частина А1736 постійно  проводить відбір кандидатів віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом.

На засіданні організаційного комітету узгодили заходи до Дня захисника України

Дата створення: 16:03 09.10.2019, Переглядів: 106

08 жовтня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету щодо проведення заходів, приурочених до Дня захисника України.

Про заходи з проведення пероральної вакцинації проти сказу диких м'ясоїдних тварин в 2019році.

Дата створення: 16:47 08.10.2019, Переглядів: 28

Скадовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує: відповідно до Наказу від 19.08.2019року №813 першого заступника Голови Держпродспоживслужби «Про організацію заходів з проведення осінньої компанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин у 2019 році» та з метою забезпечення виконання Плану протиепізоотичних заходів на 2019рік в Херсонської області у першій декаді жовтня місяця поточного року планується проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин на території Скадовського району Херсонської області шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту.

УВАГА ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!!!

Дата створення: 16:54 07.10.2019, Переглядів: 36

Шановні мешканці Скадовського району!

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ !!!

Дата створення: 16:40 03.10.2019, Переглядів: 37

Виведення з обігу монет 1, 2, 5 копійок

Дата створення: 11:47 02.10.2019, Переглядів: 40

З 01 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків. Ці монети перестануть бути платіжних засобом та будуть вилучені з готівкового обігу. Рішення про вилучення дрібних монет з обігу – це частина комплексного рішення з оптимізації Національним банком України номінального ряду банкнот та монет гривні.

У Скадовській дитячій школі мистецтв відзначили Міжнародний день музики

Дата створення: 11:32 02.10.2019, Переглядів: 49

01 жовтня 2019 року в актовій залі Скадовської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музики. Участь у культурному заході взяли очільники міста та району, представники громадськості, учні школи мистецтв, ЗМІ.

В Скадовську відзначили Міжнародний День ветерана

Дата створення: 10:34 02.10.2019, Переглядів: 54

Вважається, що людина, яка дожила до літнього віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань. Цей особливий день для того, щоб приділити увагу саме таким людям. А в Україні 1 жовтня – це ще й День ветерана.

У м. Скадовську відбулися урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек

Дата створення: 14:34 01.10.2019, Переглядів: 46

30 вересня 2019 року у виставковій залі РБК імені Шевченка зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, підприємств, установ та організацій району, громадськості, ЗМІ, аби привітати працівників бібліотек району із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, яке в нашій державі щорічно відзначається 30 вересня.