Абітурієнт і призов: чи буде відстрочка від військової служби

Дата створення: 17:32 23.07.2020, Переглядів: 399

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в цьогорічну вступну кампанію. Так, юнаки, які планують продовжити навчання, стикнулися з тим, що замість університетських аудиторій вони можуть опинитися в казармах. І вивчати не обрану спеціальність, а військову справу.

Легалізація найманої праці

Дата створення: 17:23 23.07.2020, Переглядів: 408

23 липня 2020 року відбулися чергові рейди робочих груп з питань легалізації трудових відносин. Здійснено виїзд на територію Тарасівської, Приморської та Благодатненської сільських рад в ході якого обстежено одне сільськогосподарське підприємство та двох фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність з реалізації продовольчих та непродовольчих товарів.

Наповнення місцевих бюджетів

Дата створення: 17:29 22.07.2020, Переглядів: 399

22 липня 2020 року в Скадовській районній державні адміністрації відбулося  чергове засідання комісії з питань наповнення місцевих бюджетів. Одним з питань, що розглядалося, було контроль за нарахуванням заробітної плати у розмірі не меншому ніж мінімальний.

Легалізація здійснення діяльності та трудових відносин

Дата створення: 17:24 22.07.2020, Переглядів: 341

22 липня 2020 року відбулися чергові рейди робочих груп з питань легалізації трудових відносин. Здійснено виїзд до Шевченківської сільської ради в ході якого поведена інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації бізнесу та найманої праці серед фізичних осіб-одноосібників, які займаються вирощуванням та реалізацією сільськогосподарської продукції.

Рейд робочої групи з контролю за використанням рекреаційних зон Скадовського району та острова Джарилгач

Дата створення: 17:50 21.07.2020, Переглядів: 382

21 липня 2020 року робочої групою з контролю за використанням рекреаційних зон Скадовського району та острова Джарилгач було здійснено рейд в ході якого обстежено  суб’єктів господарювання, які проводять свою господарську діяльність на закріплених ділянках пляжу м. Скадовська на підставі рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 14 травня 2020 року № 111.

Легалізація трудових відносин

Дата створення: 16:32 21.07.2020, Переглядів: 446

21 липня 2020 року робочими групами з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат проведено два рейди в ході яких обстежено 33 суб’єкта господарювання, які проводять свою діяльність на території міста Скадовськ та Приморської сільської ради.

Ведеться робота з легалізації бізнесу і найманої праці

Дата створення: 17:24 20.07.2020, Переглядів: 461

20 липня 2020 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, у складі представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області, відділу забезпечення поповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, проведено черговий рейд в ході якого здійснено обстеження 16 суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність на набережній м.Скадовськ.

Оновлено мапи завершених та поточних ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної власності!

Дата створення: 17:16 20.07.2020, Переглядів: 369

Робоча група з легалізації найманої праці - діє

Дата створення: 15:11 17.07.2020, Переглядів: 520

17 липня 2020 року було здійснено виїзд двох робочих груп з питань легалізації найманої праці під головуванням голови районної державної адміністрації Світлани  Покутньої та заступника голови районної державної адміністрації Валентини Головатої за участю представників структурних підрозділів РДА, Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції  Головного управління національної поліції в Херсонській області, відділу забезпечення поповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі, прикордонної служби «Скадовськ».

Робота з легалізації бізнесу та найманої праці триває

Дата створення: 17:30 16.07.2020, Переглядів: 389

З метою легалізації зайнятості населення та недопущення використання роботодавцями найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин в Скадовському районі діє робоча група з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат у роботі якої приймають участь спеціалісти Скадовської районної державної адміністрації, Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції  Головного управління національної поліції в Херсонській області, відділу забезпечення поповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі.