Підсумки проведення районного етапу XI Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків "Охорона праці очима дітей" – 2022

Дата: 23.02.2022 16:29

Фото без опису   10 лютого 2022 року,  комісією відділу освіти Скадовської міської ради, за участю  страхового експерта з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Херсонській області, були  підведені підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2022.

Учні навчальних закладів показали високий рівень творчих умінь, навичок та сучасний погляд  на виробничі небезпеки та ризики у сферах промисловості, медицини та сільського господарства.

У цьому році  на конкурс було представлено 75 робіт учнів навчальних закладів  району, а саме: комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради, Скадовського ліцею «Академія творчості», Скадовського ліцею №3, Олександрівського, Улянівського, Тарасівського, Приморського, Шевченківського, Широківського та Благодатненського ліцєїв. Особливо хотілось би відзначити за активну участь  учнів молодших класів Скадовського ліцею «Академія творчості», які представили на конкурс більше 40 робіт.

Комісією були  визначені переможці  Конкурсу:

У віковій категорії 6 -10 років:

І місце – Шимко Ліка, учениця Скадовського ліцею «Академія творчості»;

ІІ місце – Кльофас Кирило, учень  Благодатненського ліцею;

ІІІ місце  – Гурінова Аріна, учениця комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

У віковій категорії 11-14 років:

І місце – Довгаль Олександра, учениця Скадовського ліцею «Академія творчості»;

ІІ місце – Найденко Надія, учениця комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»;

ІІІ місце  – Магдій Олександр, учень Шевченківського ліцею.

У віковій категорії 15 -18 років;

І місце – Єрьоміна Катерина, учениця Широківського ліцею;

ІІ місце  – Шуруба Ангеліна, учениця Скадовського ліцею «Академія творчості»;

ІІІ місце – Влас Вероніка,  учениця Олександрівського ліцею.

Переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2022  були нагороджені  грамотами та цінними подарунками  від Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Херсонській області.

Призові роботи переможців Конкурсу районного етапу направлені до Головного управління Держпраці в Херсонській області для подальшої участі в підбитті  підсумків  Конкурсу на  регіональному  рівні.

Дякуємо всім, хто активно долучився до участі у конкурсі. Бажаємо успіхів, творчого натхнення та перемоги!