Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Учитель трудового навчання – вихователь патріотизму

 Фото без опису Фото без опису

 

           28 березня 2018 року відповідно до плану роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбувся семінар-практикум для вчителів трудового навчання.

Хід заходу передбачав обговорення питання національно-патріотичного виховання здобувачів освіти засобами декоративно-ужиткового мистецтва, творчі звіти вчителів, що атестуються, підсумки та завдання на наступний навчальний рік.

       Завідувач установи Наталя Білоус, звертаючись до присутніх, привітала з початком роботи семінару, подякувала за успіхи в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та окреслила основні виклики освіти сьогодення.

Методист Любов Котова, розкриваючи мету та завдання національно-патріотичного виховання, зосередила увагу на тому, що важливий внесок у залучення молодого покоління до національних традицій українського народу, формуванні позитивного ставлення до народної творчості належить учителю трудового навчання – оскільки саме у процесі трудового навчання виникає невимушена перспектива виготовляти  посильні ужиткові вироби та оздоблювати їх у стилі українських мотивів і традицій. Досвідом роботи з цього питання поділилися:        Зінченко В.В., учитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Павлюченко О.В., учитель Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Будкіна О.П., учитель Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Творчі звіти презентували Гритчин О.В.,Улянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рубан О.Ф., Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Медвєдєв О.Ю., СЗОШ І-ІІІ ступенів «Академія творчості», Руденко О.О., КЗ МНВК. Усі виступаючі продемонстрували різні напрямки своєї навчальної та виховної роботи за звітній період, розкрили, за допомогою яких методів та прийомів підвищують рівень освітнього процесу, спрямованого на активізацію пізнавальної діяльності учнів. Виступи перед колегами продемонстрували, що, незалежно від освіти, стажу роботи, досвіду, учителі удосконалюють свій професіоналізм, опановуючи новітні технології, оволодівають новими знаннями та вміннями, виявляють творчу ініціативу.

         З аналізом якості знань та ступенем навченості здобувачів освіти учителями трудового навчання в І семестрі 2017-2018 року та підсумками  результатів Всеукраїнської олімпіади з базової дисципліни виступила методист Любов Котова. Враженнями від обласного етапу поділилися керівник команди Горун С.А.,Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та член журі Бакала І.М.,ОЗ СНВК «Академічна гімназія».

З цікавими формами роботи познайомила учасників семінару Кушнірук В.О., учитель СЗОШ І-ІІІ ступенів «Академія творчості», які вона опанувала, відвідавши обласний семінар «Інтегровані уроки технологій та образотворчого мистецтва як ефективне середовище естетичного компоненту розвитку учнівської молоді».

По закінченню заходу педагогічні працівники працювали над тестами «Як добре ви знаєте   Закон України «Про освіту» та формуванням методичних форм роботи на 2017-2018 навчальний рік.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора