Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Служба зайнятості – для людей

Фото без опису     Завдання служби зайнятості – сервісне обслуговування клієнтів і сприяння у працевлаштуванні громадян, поєднуючи їх інтереси, реальні знання та навички з вимогами сучасного ринку праці.

Фахівці відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості допомагають безробітним подолати перешкоди, що виникають під час пошуку роботи, знайти себе на ринку праці, впевнитись у власних силах та працевлаштуватися.

Послуги, на які можуть розраховувати особи, які шукають роботу та безробітні, зареєстровані в центрі зайнятості  :

- отримання консультацій щодо працевлаштування та підбору роботи або започаткування підприємницької діяльності, у тому числі інформації про вакантні посади, про заходи для самостійного пошуку роботи та обрання бажаного виду зайнятості;

- отримання послуг з професійної орієнтації, профілювання, професійної підготовки, перепідготовки, з формування та розвитку професійних навичок і компетентностей, що користуються попитом на ринку праці, у тому числі при виборі чи зміні виду професійної діяльності, при прийнятті рішення у започаткуванні та провадженні підприємницької діяльності.

Попри карантинні обмеження служба зайнятості продовжує виконувати свою головну функцію – сприяти працевлаштуванню громадян. Так, протягом січня поточного року мали статус безробітного 836 громадян, з них допомогу по безробіттю отримували 740 осіб. З початку року вдалось знайти роботу 22 особам, що на 16 % більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Крім того, 15 осіб проходили навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». 237 осіб прийняли участь в різноманітних профінформаційних та профорієнтаційних семінарах та тренінгах, які проводяться на постійної основі.

Фото без опису      Фото без опису      Фахівці Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості не припиняють здійснювати підбір підходящої роботи для безробітних, а для роботодавців – кваліфікований персонал.

Нагадуємо:

  • Основний обов’язок зареєстрованого безробітного – здійснювати активні дії щодо пошуку роботи та власного працевлаштування!
  • Основана функція служби зайнятості – сприяння у працевлаштуванні зареєстрованих безробітних та осіб, які шукають роботу!

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора