Скадовська районна державна адміністрація
Скадовський район, Херсонська область

Скадовчанки – Купальські красуні Херсонщини

       

06 липня 2019 року в м. Гола Пристань відбувся фестиваль «Купальські зорі», в рамках якого відбувся конкурс «Купальська красуня 2019». В ньому прийняли участь 14 учасниць з різних куточків Херсонщини.

До участі в конкурсі запрошували дівчат віком від 15 до 25 років, талановитих, харизматичних, працьовитих і зрозуміло красивих на зовнішність та з модельними параметрами. Цілу неділю красуні проживали в санаторії «Гопри» де з ними займалися тренери з Дефіле та хореографи.

Конкурс складався з 4 виходів: «Молода Україна», «Купальські зорі», «Купальські русалоньки», «Вечірня сукня, яка створює образ купальської красуні».

Скадовщину представляли Ольга Шептухіна, 15 років учениця Академічної гімназії та Оксана Данилець, 16 років учениця Академічної гімназії.

Дівчата красиві, талановиті, вишукані, харизматичні учасниці народного хореографічного колективу «Провінційний балет» Скадовського районного будинку культури (керівник Наталія Шептухіна). 11 учасниць (в тому числі Оксана Данилець) отримали титули «Міс купальська русалонька». Третьому місцю присудили титул «Міс глядацьких симпатій».

Ольга Шептухіна посіла почесне друге місце та титул «Міс купальська Лілея». Це перемога за працю, красу, молодість і натхнення!