Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підприємництво – один із засобів гідної зайнятості

Фото без опису                  Україна - це одне з найкращих місць у Східній та Центральній Європі для розвитку ІТ- бізнесу. ІТ- індустрія - це  широкомасштабне виробництво інформаційних товарів і послуг різного типу, заснованих на базі найновіших ІТ - технологій. Українська ІТ – галузь нині успішно конкурує на світовому ринку і є надійним джерелом валютних надходжень, що сприяє підтримці курсу гривні.

Власна справа – це завжди правильний розрахунок ризиків. Починати бізнес в Україні можна, але перш за все варто розраховувати свої сили, можливості, ресурси та інтерес.

 06.09.2019 року в Скадовській районній філії ХОЦЗ зареєструвався Плющ Максим Олександрович, 1991 року народження, який має вищу освіту за спеціальністю «Цивільний захист» та кваліфікацію - фахівець із забезпечення оперативно – рятувальних служб цивільного захисту. З 13.02.2018 по 01.07.2019 працював у головному управлінні державної служби України з Надзвичайних Ситуацій, начальником служби.   

  На момент звернення до Служби зайнятості, Максим Олександрович знаходився у творчому пошуку. Він не мав бажання, повертатись до старої професії, а чим займатись у майбутньому ще не визначився. Під час розробки   індивідуального плану працевлаштування кар’єрний радник з’ясував: Максим Олександрович досить непогано володіє комп’ютерною технікою та має досвід написання комп’ютерних програм і ця робота йому подобається.

Чоловікові було запропоновано розглянути можливість отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Для її отримання Максимом Олександровичем був розроблений відповідний бізнес-план, який він блискуче захистив, що дало йому право на отримання вищезазначеної допомоги.

Так, за допомогою Служби зайнятості, 02.12.2019 року Максим започаткував  власну справу по наданню послуг в сфері IT- технологій. На теперішній час він здійснює діяльність у м. Києві, де відкрив офіс та надає послуги у сфері розробки, обслуговування веб – сайтів по всій Україні як фізичним, так і юридичним особам, у тому числі й дистанційно. Працює на спрощеній системі оподаткуванні (2 група), графік роботи не нормований. Максим постійно удосконалює свої професійні якості, відвідує відповідні курси, підвищує рівень кваліфікації, який би відповідав стандартам обраного бізнесу. 

 На даний момент Максим працює самостійно, його бізнес прибутковий, він задоволений своїм вибором. Надалі має намір залучати найманих працівників.

Отже, якщо ви втратили роботу і не в змозі працевлаштуватися, не впадайте у відчай. Вихід завжди є і фахівці служби зайнятості проконсультують та підтримують вас.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора