11 Жовтня, 2021 р., 16:43
   Незалежно від того, пройшла людина повний курс щеплення проти COVID-19 чи перехворіла, захисні маски зобов’язані носити всі без виключення, оскільки використання медичних масок залишається основним способом уникнути інфікування коронавірусною хворобою та унеможливити передачу вірусу.
11 Жовтня, 2021 р., 10:53
  Станом на 09.00 годину 11 жовтня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 2503 особи.
10 Жовтня, 2021 р., 09:28
 Дотримання правил санітарії – неодмінна умова захищеності суспільного здоров’я та благополуччя.   Про це щодня дбають працівники Скадовського  міжрайонного відділу Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України та Скадовського управління Головного управління Держспоживслужби у Херсонській області, що здійснюють у нашому районі важливі функції контролю та нагляду за стандартами безпечного довкілля.  Сьогодні вони відзначають своє професійне свято. Важливість їх праці важко переоцінити. Робота санітарних медиків часом дуже кропітка, детальна, але від їх прискіпливої уваги та ретельності залежить благополучне життя цілих населених пунктів та безперебійне забезпечення базових потреб людей.  Хай же сьогодні районний загін захисників безпечного довкілля прийме найкращі вітання та побажання для кожного працівника  міцного здоров’я та довголіття!
08 Жовтня, 2021 р., 08:50
 8 жовтня в Україні відзначається професійне свято представників правничої професії – однієї з найпрестижніших та найбільш затребуваних у реаліях сьогодення.     Адже наша держава сьогодні вимагає від кожного громадянина  вміння працювати у правовому полі, з чітким дотриманням норм вітчизняного законодавства. А це означає, що без кваліфікованих юридичних порад сьогодні не обійтися ані бізнесу, ані управлінцям у будь-якій галузі, ані пересічним громадянам.
07 Жовтня, 2021 р., 17:30
  У районі загострюється ситуація з важкими наслідками поширення корона вірусної інфекції.
06 Жовтня, 2021 р., 15:57
 Шановні жителі Скадовського району, Скадовська районна державна адміністрація доводить до Вашого відома, що з метою проведення  комплексу системних дієвих заходів, направлених на знешкодження мишоподібних гризунів, в області оголошено «Дієвий тиждень знешкодження мишоподібних гризунів» в період   з 08 по 16 жовтня 2021 року.
05 Жовтня, 2021 р., 16:12
 Створити в Україні ще одне сучасне летовище, здатне приймати літаки класу Boing 737- 800, 900, 737-300 та Airbus 319, 320, 321, - мета реалізації президентської програми “Велике будівництво” в Міжнародному аеропорті “Херсон”.