Жінок Скадовщини привітали з 8 березня!

Дата: 11.03.2019 18:36

Фото без опису   Фото без опису                          З ледь відчутним першим весняним подихом приходить до нас чудове свято - 8 Березня, осяяне чарівністю жіночності, пробудженням життя, трепетним очікуванням чогось нового та радісного. Цей день несе у світ ніжність і красу.

Вже традиційно найтепліші слова побажань на адресу жінок Скадовщини лунали на районних урочистостях, які відбулись 06 березня     2019 року у великій залі районного будинку культури ім.Шевченка.

З побажаннями любові, добра, успіхів та наснаги звернувся до присутніх голова районної державної адміністрації Віктор Турик та наголосив, що жінки Скадовщини – неповторні, і їхнім головним талантом є віддавати свої найкращі якості близьким та оточуючим. А відповідальність, енергія та активна життєва позиція прекрасної половини людства несуть у світ злагоду, теплоту, впевненість у завтрашньому дні.

Потому очільник району виконав почесну місію, вручивши Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації Дудченко Ользі Миколаївні – начальнику відділу освіти районної державної адміністрації та Подяку голови обласної державної адміністрації Корнієнко Валентині Анатоліївні – завідувачу сектором прийому заяв і документів відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Подяки голови районної державної адміністрації отримали: Бондаренко Катерина Василівна, Бутенко Ольга Іванівна, Вакула Алла Миколаївна, Дем’янова Олена Валеріївна, Каленюк Ірина Володимирівна, Картавцева Лариса Федорівна, Криворучко Наталія Анатоліївна, Хохлова Євгенія Миколаївна, Риженко Ганна Юріївна, Самолюк Тетяна Сергіївна, Федоренко Людмила Миколаївна, Толкач Тетяна Ігорівна, Шаповалова Катерина Олексіївна, Яресько Тетяна Валеріївна

Розпочався концерт врученням тюльпанів від очільників влади міста та району, трудових колективів, установ та організацій, загальноосвітніх закладів міста — усім жінкам присутнім у залі.

Безліч приємних емоцій подарував усім присутнім у залі винуватицям свята концерт, який підготували таланти краю. Феєричні виступи дарували: народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела», народний хореографічний колектив «Провінційний балет», народний вокальний ансамбль «Лебідка», народна вокальна естрадна студія «Всі разом», народний дитячий біг-бенд «Сурма», Заслужені працівники культури України Анатолій Волошин та Степан Ковальчук, Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Шумейко, вокалісти клубу бардівської піні «Капітан», а також солісти-вокалісти: Катерина Кручкова, Олександр Бугаєнко, Олександр Кока, Сергій Замараєв, Анатолій Токарчук, Євген Іванов, Дарина Ходос, Ксенія Браташ та сімейний дует у складі Миколи та Інни Костовинських.

Отож, урочистості завершилися, але чарівна мелодія свята ще довго звучатиме в серцях представниць прекрасної половини людства.