Колектив Скадовського міжрайонного Управління Служби безпеки України в Херсонській області отримав привітання з нагоди професійного свята

Дата: 27.03.2019 18:12

Фото без опису25 березня 1992 Верховна Рада України прийняла Закон «Про Службу безпеки України», цей день з 2001 року згідно з Указом Президента  № 193/2001 відзначається як День служби безпеки України.

26 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Віктор Турик, разом з керівником апарату РДА Андрієм Кириченко привітали із професійним святом працівників Скадовського міжрайонного Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

«Щиро вітаєю вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!  З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.  Впевнений, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України. Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі» - зауважив Віктор Турик.

За сумлінну відповідальну працю, досягнуті результати в оперативно-службовій діяльності, відповідальність, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди відзначення професійного свята – Дня Служби безпеки України працівники колективу були відзначені Подяками голови районної державної адміністрації.