Увага! Оголошено конкурс на кращий ескіз в'їзного знака в Херсонську область 🇺🇦

Дата: 02.04.2024 17:22

Фото без описуРегіональний Конкурс оголошено згідно розпорядження начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна.

Метою конкурсу став пошук кращого концептуального ескізного проекту в’їзного знака в Херсонську область на межі Миколаївської та Херсонської областей (с. Посад-Покровське).

Як зазначено в розпорядженні начальника ХОВА, до конкурсу можуть долучатися і студенти, і фахівці, й авторські колективи в галузі дизайну, образотворчого мистецтва, архітектури. Кількість учасників не обмежена.

Автори ескізів мають спиратися на «історичне і духовне надбання та характерні особливості області», ідеться в документі. А ще – враховувати «можливість облаштування громадського простору на території біля в’їзного знака».

Конкурсні роботи до 30 квітня прийматиме Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА на електронну адресу: k.herson-kultura@ukr.net.

Усі заявки спочатку розглядатиме журі, після чого їх виставлять на громадське обговорення.

Переможця мають оголосити 31 травня 2024 року. Він отримає премію у розмірі 5 тисяч гривень.

Більш детальна інформація про конкурс – за посиланням

#Конкурс #ХОВА