Оздоровлення та/або психологічна реабілітація дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 28.03.2024 21:10

Фото без опису

Скадовська районна військова адміністрація інформує жителів Скадовського району, які перемістились на підконтрольну Україні територію, про можливість оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України, за рахунок коштів обласного бюджету Херсонської області відповідно розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації № 71 від 13 лютого 2024 року.

Розпорядженням передбачено надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України (діти, які пережили обстріли, зазнали поранень, психологічного стресу тощо), із розрахунку до 20 тис. грн на одну дитину шляхом перерахування коштів на рахунки в банках їхніх законних представників (батьків / усиновителів, опікунів або осіб, які їх замінюють) .

Оздоровитися та/або психологічно реабілітуватися мають право діти від 7 до 18 років проживання (перебування) яких задеклароване / зареєстроване на території Херсонської області та які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Щорічна одноразова матеріальна допомога надається за заявою законного представника (батьків / усиновителів, опікунів або осіб, які їх замінюють) до місцевих органів соціального захисту населення.          Разом із заявою про надання щорічної одноразової матеріальної допомоги та для  підтвердження права на отримання зазначеної допомоги, до  місцевих органів соціального захисту населення за задекларованим / зареєстрованим місцем проживання (перебування) дитини, заявником подаються:

• копія паспорта громадянина України (іншого документа, що посвідчує особу заявника);
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія паспорта дитини (або ID-картка) (за наявності);
  • копія документа, який підтверджує встановлення опіки над дитиною (за наявності); довідка із зазначенням реквізитів рахунка заявника в банку за стандартом IBAN;
  • копія витягу з реєстру територіальної громади, що містить інформацію про задеклароване / зареєстроване місце проживання (перебування) особи;
  • копія відповідного рішення про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • копія путівки або договору про надання послуг з оздоровлення та/або психологічної реабілітації, укладеного з одним із дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, внесених до всеукраїнської мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку(перейти на сайт https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search у розділ «Пошук закладу»), чи іншого документа, який підтверджує наміри заявника про оздоровлення та психологічну реабілітацію дитини.

Копії вказаних документів засвідчуються в установленому чинним законодавством України порядку. Засвідчувати вірність копії документів можуть приватні нотаріуси, а за кордоном - консульські установи. У населених пунктах, де немає нотаріусів, засвідчувати вірність копій документа мають право посадові особи виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, окрім документів призначених для дії за кордоном.