Що робити, якщо звʼязок вашого мобільного оператора зник?

Дата: 07.03.2024 13:46

Фото без описуІнтернет та мобільний звʼязок сьогодні - це невід‘ємні складові інформації, освіти, та життя. Тому доступ до них, до оперативної інформації, критично важливий.

Що робити, якщо в місці, де ви знаходитеся, у вас зник мобільний зв‘язок вашого оператора? І ви не маєте Wi-Fi.

В Україні сьогодні працює національний мобільний роумінг. Це означає, що у випадку зникнення мобільного зв‘язку ви можете під‘єднатися до мережі іншого оператора. У вас працюватимуть дзвінки, SMS і мобільний інтернет за вашим тарифом.

Як під‘єднатися до іншої мережі? Достатньо кількох кліків на вашому смартфоні:

1. На iOS: Параметри / Стільникові дані / Вибір мережі /Знімаєте плашку «автоматично».
2. На Android: Налаштування – Мобільна мережа (чи Підключення) / Оператор.

Там ви зможете обрати доступну мережу: VODAFONE, UA-KYIVSTAR чи lifecell. Якщо не вдастся під’єднатися до однієї, оберіть іншу мережу.

Для абонентів lifecell національний роумінг працює автоматично.

Важливо споживати інформацію та контент з надійних джерел та бути завжди на зв‘язку!