Світовий Конґрес Українців проводить акцію «Stand With Ukraine»

Дата: 23.02.2024 15:36

Фото без описуПовномасштабне вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року стало кульмінацією загарбницької війни, яку росія розпочала ще 10 років тому з анексії Криму й окупації Донбасу.

У межах глобальної адвокаційної кампанії Світового Конґресу Українців «StandWithUkraine» буде проведено акції до других роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Також Світовий Конґрес Українців спільно з виданням «Українська правда» створили інтерактивну мапу світу «StandWithUkraine», на якій позначені країни, міста та місця проведення акцій. Можна знайди необхідну подію та долучитися до неї, або зареєструвати свою акцію через цю форму ➡️ https://docs.google.com/forms/d/1WJELmY1VgCUIpJnVOGzkKmUXXggvx7qO-1RX-TswXNA/viewform?pli=1&pli=1&edit_requested=true

Як зазначають організатори, основна мета кампанії – привернути увагу світового громадянського суспільства, медіа, світових лідерів, урядів світу до російсько-української війни та посилити підтримку України.