Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Переглядів: 1156

                              22 серпня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, на яке було запрошено членів колегії, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, голів місцевих рад, керівників підприємств, установ та організацій району, депутатів районної ради, ЗМІ.

Відкриваючи зустріч, очільник району привітав від імені громади Скадовського району Сухоруких Галину Олександрівну - начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації з Днем Народження, подякував за сумлінну  роботу та побажав їй міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, успіхів в роботі на користь сім’ї, району, держави України.

На засідання колегії райдержадміністрації завжди виносяться найбільш актуальні та нагальні питання життєдіяльності Скадовщини. Сьогоднішнє засідання було присвячене розгляду таких питань:

  1. Про підготовку закладів освіти до нового 2018 – 2019 навчального року.
  2. Про стан виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Скадовського району за січень-червень 2018 року
  3. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року № 334 «Про проект районної програми розвитку системи охорони здоров’я в Скадовському районі на 2017-2019 роки» за підсумками І півріччя 2018 року.

З першого питання звітувала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Дудченко, яка поінформувала, що 01 вересня 2018 року у районі розпочнуть свою роботу 20 дошкільних навчальних закладів, 19 закладів загальної середньої освіти, 2 позашкільні навчальні заклади, Комунальний заклад Скадовської районної ради «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат». У своїй доповіді вона ознайомила присутніх із заходами, вжитими відділом освіти районної державної адміністрації щодо забезпечення належного функціонування навчальних закладів у 2018-2019 навчальному році. Також була акцентована увага на проблемах, які нині існують у навчальних закладах району, і які, в основному, пов’язані з матеріально-технічним забезпеченням навчальних закладів району.

Після виступу співдоповідачей, Віктор Турик наголосив, що реформа освітньої галузі є надзвичайно важливим і необхідним кроком на шляху до створення в нашій державі якісно нової системи освіти та запевнив, що влада району докладе усі зусилля аби якомога швидше та якісно втілити всі засади реформи у навчальні заклади Скадовського району. 

З другого питання доповідала начальник відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та туризму районної державної адміністрації. Ольга Підгайна зазначила, що у бюджетній сфері до загального фонду місцевих бюджетів району за січень – червень 2018 року надійшло 52111,2 тис. грн власних доходів, що становить 115,8 відсотки до затверджених планів або більше на 7117,8 тис. грн. Проти рівня 2017 року надходження збільшилися на 7664,4 тис. грн. За звітний період виконання планових призначень по доходах забезпечено у всіх місцевих бюджетах району.

У порядку контролю було розглянуто питання  про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року № 334 «Про проект районної програми розвитку системи охорони здоров’я в Скадовському районі на 2017-2019 роки» за підсумками І півріччя 2018 року, яке члени колегії одноголосно прийняли, адже реалізація даної програми сприяє поліпшенню якості надання медичної допомоги населенню району, забезпеченню ефективного розвитку системи охорони здоров’я, формуванню і налагодженню ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної медичної допомоги.

Закриваючи засідання колегії, Віктор Турик подякував усім присутнім за участь в обговореннях, запросив усіх долучитися до святкових заходів, які відбудуться 23 серпня 2018 року о 09.00 год. в  м. Скадовськ на площі біля РБК ім..Шевченка з нагоди Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності та закликав до подальшої плідної співпраці задля розвитку та процвітання Скадовщини, Херсонщини та України.« повернутися до списку новин