Публічний звіт голови Скадовської районної державної адміністрації Віктора Ананійовича Турика

Дата: 13.03.2018 17:02

20 березня 2018 року, о 10.00, за адресою:

вул. Олександрівська, 34, м. Скадовськ,

Херсонська область, 2 поверх, зал засідань,

відбудеться публічний звіт голови

Скадовської районної державної адміністрації

Віктора Ананійовича Турика.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Скадовської районної державної адміністрації.

РЕГЛАМЕНТ ЗАХОДУ:

10.00 – 10.30 – презентація публічного звіту;

10.30 – 11.00 – запитаня та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадської ради при районній державній адміністрації, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Контактні особи з питань проведення заходу: начальник відділу організаційно-контрольної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації Олена Сергіївна Соболь (тел.: (050) 984-86-10, (05537) 5-22- 70, email: kontrol@ skadovsk-rda.gov.ua) та начальник відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та туризму районної державної адміністрації Ольга Яківна Підгайна ( тел.: (050) 207-24-28, email: econ@ skadovsk-rda.gov.ua).

З публічним звітом голови районної державної адміністрації Турика В.А. можна ознайомитися на сайті районної державної адміністрації за посиланням: