Шановні мешканці Скадовського району, щиро вітаю Вас з Державним святом - 27-ою річницею Конституції України!

Дата: 28.06.2023 10:28

Фото без опису28 червня стало яскравою та доленосною сторінкою в історії нашої держави. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й раз і назавжди затвердила моральний орієнтир усього українського народу жити у власній соборній країні, яка рухається в сторону європейського розвитку та правильних демократичних цінностей.

"🇺🇦 Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

🇺🇦 Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.

🇺🇦 Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною."

Засади ухвалення Конституції України 27 років тому пояснюють чому і за що ми боремося сьогодні.

Це право українського народу на свободу й самовизначення, право жити у незалежній країні, яка є повноправним учасником світового співтовариства.

Водночас це неаби-яка відповідальність перед минулими, нинішніми та прийдешніми поколіннями українців - зберегти закладені у Конституції цінності та єдність української нації.

Нехай наша Конституція залишається вічною гарантією нашої національної самостійності, самосвідомості та демократії. Разом до Перемоги!

З Днем Конституції України!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!