З Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2023 18:53

Фото без описуШановні працівники державної служби, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня державної служби України!

Професія державного службовця – це часто складна та водночас цікава, відповідальна, сповнена викликів, але така необхідна та важлива робота!

Від вашої щоденної сумлінної праці, моральних якостей, високого професіоналізму та відданості справі залежить добробут наших громадян, особливо у такий складний для країни час.

Висловлюю щиру вдячність усім державним службовцям, які сьогодні, в умовах війни, продовжують з честю та гідністю працювати на благо мешканців нашого району. Кожен з Вас, невпинною роботою на своєму фронті, наближає перемогу України.

Нехай ваша щоденна праця викликає повагу та довіру оточующих, а підтримка близьких та рідних надихає самовіддано працювати на користь держави.

Бажаю Вам успіхів, міцного здоров’я, сил у роботі, постійного вдосконалення та нескінченної вдячності людей. І – найголовніше – перемоги України та мирного неба!

Слава Україні!

Начальник Скадовської районної військової адміністрації Херсонської області